İddaa Oran Şikesi – Oranlarda Dikkat Edilmesi Gerekenler

İddaa Oran Şikesi

İddaa sitelerinde oyunları oynayarak belli maçlara oranlarda paralar yatırarak belirli kazançlar elde etmek istiyoruz. Bunu yaparken de İddaa oranlarını tahmin edebilmemizi sağlayacak kendimizce yöntemler ya da internet üzerindeki verilen uygulamaları kullanarak da iddaa oranlarında tahminler ve yüksek miktarda kazançlar elde etme gibi yollara başvurabiliyoruz. Bunun yanı sıra İddaa’da oran şikesi denen bir kavram vardır. İddaa oynarken verilen oranlarda tam nokta atışı denebilecek tahminlerde bulunabilen bir uygulama esasen yoktur. Bunun üzerinde de çokça tartışmalar ve konuşmalar geçmektedir. Kaçak bahis dediğimiz sitelerde gerçekleşen kaçak İddaa dediğimiz sitelerde varolan İddaa oran şikesi kavramını ortadan kaldırabilecek olan şey de aslında Türkiye üzerinden de yapılan iddia sitelerindeki oran miktarlarını fazlalaştırmaktır.

Oranların miktarlarındaki düşüklük kaçak İddaa sitelerine yönelmesine döner ve buralarda oyunları oynayarak bu tarz yollara başvurulmasına sebep olmaktadır. İddaa oran şikesinin kabul edilmesi ve kesinlikle bu rakamlar doğrudur ve bu rakamlara para yatırıldığında yüksek oranlarda bir kazanç elde edersin, demek mümkün değildir. Oranı düşen maçlardan biraz farklıdır. Yine de bazı piyasa takipçileri tarafından söylenen ve şikeli olduğu düşünülen oranlarda ve açıkça kambi gibi sitelerde belirtilmektedir.

iddaa oran sikesi nedir
iddaa oran sikesi nedir

Oranlar

Kesinlikle yatırdığınız miktarın tamamını almasanız bile zarar etmeden eliniz boş bir şekilde yaptığınız iddiadan ayrılmayacağız bir rakam vardır. O da 1.05 – 4.00 – 7.20 sayıları üzerinden İddaa oran şikesine bakacak olduğumuzda bu oranlara oynadığımızda kuponun düşüşünü düşünmeniz gibi bir durum söz konusu değildir. Kendiniz maç oran analizi yaptıktan sonra bu rakamlara para yatırabilirsiniz. 2.30 – 2.60 – 2.35 sayıları; bu İddaa oran hilesi de genellikle yatırımcıları ters köşe gitmektedir. Genellikle bu rakamlar çok fazla para kazandırmaz ve az kazandırıyor gibi görünürdü. Bunun içinde kişileri beraberliğe yönlendirir. Böyle bir durumda da aslına bakıldığında arka planında bu tarz rakamlarla oynanan maçlarda beraberlik çok çok az rastlanmaktadır. Yine arka planda siz kendi maç oranınızı kesinleştirdikten, analizinizi yaptıktan sonra rakamlar üzerine oynayabilirsiniz.

Bu piyasada olup İddaa oynayan kişilerin de bildiği özel hazırlanmış bir belgenin indirilip Excel üzerinden açıldığı bir oran şikesi programı da vardır. Belli bir ücret karşılığında satılan bir veritabanının Excel’e işlenmesi ile beraber genel olarak o güne kadar oynanan ve belli kazançlar getiren maç oranlarının analizinin