İddaa Analiz Programları – İddaa Analiz Nasıl Yapılır?

iddaa mac analizi

İddaa Analiz

Artan iddaa sitelerinin kişisel kazanç noktasında getirilerinin çokluğunu inkar edemeyiz. Hal böyle olunca iddaa sitelerine yönelim ve bu sitelerde oynarken stratejik olarak hareket edilmesine katkı sağlayacak yan uygulama arayışlarına da girişimlerde bulunulmaktadır. Her oyunun belli bir püf noktası olduğu gibi iddaa siteleri için bunu düşündüğümüzde hedefa yönelik olarak taktik vermesi ve yönlendirmesi açısından uygulamacılarca geliştirilen analiz programlarına başvurulmaktadır. İddaa Analiz Programları bu konuda yardımınıza yetişmektedir. Bu sayede hem geliriniz artacak, hemde daha net olarak skor oynayabileceksiniz.

#
Casino Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.5⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.3⭐
7
1500 TL %100
4.3⭐

İddaa analiz programları kolaylıkla piyasadan bulabileceğiniz bir dosyanın Excel programı üstüne entegre edilmesi ile kullanıma başlanan analiz programı türüdür. Bu analiz programı türü içerisinde birkaç seneye ait olan maç analiz sonuçlarının değerlendirilmesi ile uygulanır. Bu maç analiz oranlarının üzerinde sistem hesaplama içerisinde verilen talimatlar doğrultusunda gireceğiniz rakamlarla beraber, geçmiş yıllardaki ya da aylardaki maç oranlarını hesaplama da sentezleyerek size belli bir program oranı sunmaktadır. İddaa analiz programı sayesinde daha isabetli maç oranlarına oynamış olacaksınız.

iddaa mac analizi
iddaa mac analizi

İddaa Analiz Programları

Excel üzerine yüklenen programın güncel olması esastır. Sistem çalışmaya başladığında 1’den 10 dan bir bir şeklinde oranlarında alıyor. Bu oranlarla daha önce kaç tane maç olmuş ve bunlar nasıl sonuçlanmış onları gösteriyor. Örnek üzerinden anlatacak olursak; maçın 2. yarısı 11 bitmiş olduğunu düşünelim. İki buçuk altı yedi adet gol var. Ardından para miktarımıza bakıyoruz.  Yüzde 50 dilim var bunu nasıl ekleyebiliriz ? Tümünü kaldırıyoruz toplam gol var. Bir de alt üst geçiyoruz ve elinizde 29 tane var oluyor. Bu 29 maçın yüzde 86’ya 25 maçı 1 buçuk üstü bitmişse kalan 20 maçın 9 maçında sadece karşı bitmiş yani 29 maçta 20 gol var demektir. Böyle bir rakamsal analiz bayağı sağlam desteklenen bir orandır. Bu az bir yüzdeleme değildir. Tek maç iddaa için böyle bir analize gerek yoktur.

Siteye Kaydol

İddaa analiz programı uygulaması üzerinden yeni bir çalışma açıyoruz. Bu tahmin uygulaması gerçekten başarılı oluyor ve eli boş bir maç geçirmiyorsunuz. Açılan her maça iddaa oynamak zorunda değilsiniz onu da söylemiş olalım. Açtığınızda karşınıza bir uyarı çıkarsa buna içeriği etkinleştir diyorsunuz. Makrom olarak izin veriyorsunuz, bunların açık olması lazım. Bu tarz programları kullanırken zamanla ağırlaşma yaşanmaya başlayacaktır. Bu ağırlaşmayı gidermek içinde komutlar kısmında yapacağınız bir kaç işlem ile alanı rahatlatabilirsiniz.

Program içerisinde her şey otomatik bunu unutmayın. Amaç işinizi kolaylaştırmak olduğu içinde biraz excell kullanım bilgisine sahip olmanız işinizi daha da kolay hale getirecektir. Piyasada bu tarz iddaa analiz uygulamalarını para ile satan kişiler bulunmaktadır. Ancak günümüzde çok sayıda ilgi çeken ve artış gösteren sosyal mecralarda bu tarz uygulamalara ücretsiz olarak erişebiliyorsunuz. Artan ilgiden kaynaklı indirmelerin fazlalığı bu uygulamayı ücretli halde satmaktan pek çok kişiyi vazgeçirmiştir. Bu şekilde de uygulamayı yapan kişi kar elde edebildiğini fark etmiştir. Bundan dolayı bu tarz analiz programlarını internet üzerinden iyi bir araştırma sonucu indirmek gerekir.

Siteye Kaydol5 out of 10 stars (5 / 10)Puan: 9.6 (10 üzerinden)

Başa dön