İddaa İstatistik – İddaa İstatistik Yöntemleri ve Programları

iddaa istatistik verileri

İDDAA İSTATİSTİK

İddaa istatistik program üzerine kurulu bir uygulamadır. Bu sayede maçlar hakkında genel bir kanıya varılır. Hem misafir takımının hem de ev sahibi takımın istatistik verilerine göre kaç maçta hangi sonucu aldığına yer verilir. Bununla birlikte mevcut karşılaşma durumlarında da kazandırma oranları hesaplanır. Zaten maçların oranları da bu iddaa istatistik durumlarına göre belirlenmektedir. Her zaman kullanışlı ve kolay olan istatistik yöntemleri ve programları vardır. Bu programlara göre, kazandırma oranı yüksek olan maçları internet ve online iddaa sitelerinden takip ederek, iddaa istatistik programlarından bakarak ya da maçların oranları hakkında tahmin yürüterek yada şampiyonluk oranlarını bulmak mümkündür. 

#
Casino Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.5⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.3⭐
7
1500 TL %100
4.3⭐

İddaa İstatistik yöntemleri belirlenirken, futbol, basketbol, hentbol ve voleybol adına açılmış olan İddaa sistemi üzerindeki spor dallarının ayrı ayrı analizi yapılmaktadır. Bu analizlere Livescore sitesinden ulaşabiliriz. Bu analizler branş bazında ayrım gösterdikten sonra, kendi içerisinde de göstermiş olduğu karşılaşmalarının sonucu neticesinde istatistik verilerine tabi tutulmaktadır. Bir maçın kaç karşılaşma kazandığını ve bunların kaçında ev sahibi, kaçında misafir takım olarak rol aldığı belirlenmektedir. Bununla birlikte aynı karşılaşmada bulunan iki takımın daha önceki on karşılaşmasına bakılıp kazanma, kaybetme ve beraberlik durumları da bu kapsamda incelenmektedir. Bu veriler istatiksel bilgilerine göre incelenerek yeni karşılaşılacak olan müsabaka sonucunda kimin kazanacağı hakkında fikir yürütülmesi ve oranların belirlenmesi de istatistik yöntemlerinin alanına girmektedir.

iddaa istatistik verileri
iddaa istatistik verileri

İddaa İstatistik Verilerini Nasıl Okuruz

Bu verileri iddaa oyuncuları kendi kişisel analiz belirleme yöntemlerine göre de çıkarmaktadır. Fakat hepsi veriler halinde bilgisayar programları halinde kullanıcılara sunulmaktadır. Bu sayede bir takımın oran bilgisi ve müsabaka karşılaşmalarının sonucuna bakılarak anında hızlı bir şekilde karar verme olasılığı da muhtemeldir. Her zaman hızlı, dakik ve anında karar veren iddaa severler iddaa istatistik bilgilerinden sıklıkla yararlanarak kupon oluşturma vazifesini sütlenirler. İstatistik programlarının en önemli aşaması kullanıcılarına kazandırma ihtimalinin oldukça yüksek olmasıdır. İstatistiksel verilerin takip edilmesi durumunda sürpriz bir maç çıkmadığı zaman genellikle oranı düşük ve son on maçın çoğunu almış olan takımın yine alması muhtemeldir. İstatistik verilerine sürpriz şekilde müdahale olması sonucu da genellikle son dakika açıklanan oyuncu bilgileri, sakatlanan oyuncular ya da takımların muhtemel olumsuz durumları neticesindedir.

Siteye Kaydol

Sizler de iddaasever bir oyuncu iseniz ve sıklıkla kupon yapmaktan kendinizi alamıyorsanız kendinize ait önemli ölçüde taktiklerinizin olması gerekmektedir. Ancak bir strateji oluşturulması sayesinde sürekli olarak kazanç elde edebilirsiniz. Bu sayede de istatistik raporları göz önünde bulundurulduğunda iddaaseverlerin sürekli ve düzenli bir şekilde bu programlardan yararlanır. Onların sürekli ve düzenli bir kazanç elde etmesine vesile olacaktır. Ülkemizde yasal olarak kabul edilen İddaa programlarında kazanç elde etmek. Yüksek gelir kaynağınızın olmasını istiyorsanız sizler de İddaa programlarının iddaa istatistik bölümünden yararlanabilirsiniz. Bu sayede düzenli gelir kaynağınız olur.

Başa dön