Türkiye Bisiklet Federasyonu
|
European Cyclists Federation
|
Gizlilik Politikası
|
İletişim
|
  
Izmir Bisiklet Dernegi
Ana Sayfa Aylık Tur Programı B İ S İ K L E T ? Bisiklet Eğitimleri Fotoğraflar Videolar Dernekten Haberler Sıfır ve 2.El Bisiklet Ürünleri
Çoçuklar İçin Bisiklet Eğitimi
Kategori: Bisiklet Eğitimleri, YazarlarEklenme Tarihi: Ağu 20th, 2011Ekleyen:

İzmir Bisiklet Derneği olarak bisiklet kullanımını bilmeyen ve öğrenmek isteyen 6 – 17   yaş grubu  çoçuklar için bisiklet eğitim programlarımızın kayıtları başlamıştır.

Çoçuklarınızın daha sağlıklı yetişmesi ve çevreci bir ulaşım aracı olan bisiklet ile tanışmasını isteyen aileler bu eğitim programı ile hayallerine kavuşabilecekler.Ülkemizde ve dünyada çoçukların hareketsiz yaşam ve günümüz teknolojileri ile bilgisayar ve oyun salonlarında yaşadıkları sanal dünya dan kurtarmak ailelerin görevidir.Bisiklet kullanımı bir kere öğrenildikten sonra çoçuğunuza hayat boyu büyük keyif verecek bir hayatın başlangıç anahtarıdır.İzmir Bisiklet Derneği olarak çocuklarınıza böyle bir yaşamın başlangıç noktasında bisiklet eğitim programları hazırlayarak  hayallerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Bisiklet Eğitim Programlarımızın bir başka ayağı olan Çocuklar İçin Bisiklet Eğitimi , bisiklet kullanmasını hiç bilmeyen ve kendini yeteri kadar hazır hissetmeyen çocuklarınız için hazırlanmıştır.

Türkiyenin en tecrubeli bisiklet egitmenlerine sahibiz.Egitmenlerimiz TBF Antrenör belgelidir.

Bu sizin için ne demektir ? TBF (Türkiye Bisiklet Federasyonu) bisiklet sporunun egitimlerini , güvenlik eğitimini veren tek kurumdur. Bunun anlamı sizin için güvenlik ve profesyonelliktir.

İzmir Bisiklet Derneği’nin her kursiyere göre bisiklet kullanımını öğreten sistemi vardır.Kursiyer eğitimleri bittikten sonra kullanım seviyesini belirten bir kimliğe sahip olur.

Egitimlerimiz profesyonel 2011 model bisiklet ve bisiklet güvenlik ekipmanları ile egitmenimizin her an yanınızda olacak şekilde, bireysel katılımlı trafiğe kapalı toprak zeminde yapılmaktadır.

BAŞLANGIÇ KURSU : Çocuklar İçin Bisiklet Eğitimi !

Başlangıç kursu bisiklet kullanmasını hiç bilmeyen çocuklar içindir. Bisiklet kullanımı ile ilgili temel egitimi içerir ve toplamda 8 saat sürmektedir.

Seviye 1 : ( Toplam 4 Ders x 2 Saat )

Güvenlik
Doğru Duruş
Denge Koordinasyon
Yol Alma ve İleri Gözlem
Ekipmanlar Hakkında Bilgi

Bisiklet Eğitim Programına 6 – 17 yaş grubu bisikletseverler katılabilir.Toplam 4 ders ( Her ders 2 saat , toplam kurs süresi 8 saattir.)

 

BİSİKLET EĞİTİMİ ÖN BAŞVURU FORMU

 1. (zorunlu)
 2. (zorunlu)
 3. (zorunlu)
 4. (zorunlu)
 5. (zorunlu)
 6. (zorunlu)
 7. (zorunlu)
 8. (zorunlu)
 9. (zorunlu)
 10. (zorunlu)
 11. (zorunlu)
 12. (zorunlu)
 13. (zorunlu)
 

Bu programa katılmak ve detaylı bilgi için ;

Adres : Mustafa Kemal Sahil Bulvarı No : 277/A Küçükyalı – İzmir – Türkiye (Otel Dokuz Eylül Yanı)

Telefon : 0 – 232 – 483 40 46

E-Mail : info@izmirbisiklet.org

Mobil : 0 530 243 19 95

http://izmirbisiklet.org/