Türkiye Bisiklet Federasyonu
|
European Cyclists Federation
|
Gizlilik Politikası
|
İletişim
|
  
Izmir Bisiklet Dernegi
Ana Sayfa Aylık Tur Programı B İ S İ K L E T ? Bisiklet Eğitimleri Fotoğraflar Videolar Dernekten Haberler Sıfır ve 2.El Bisiklet Ürünleri
Bisiklet Sürmek İstiyorum !
Kategori: Bisiklet Eğitimleri, Flash Haber, YazarlarEklenme Tarihi: May 30th, 2014Ekleyen:

İzmir Bisiklet Derneği olarak bisiklet kullanımını bilmeyen ve öğrenmek isteyen 7’den 77’ye herkes için bisiklet eğitim programlarımızın ilk ayağı olan ” Bisiklet Sürmek İstiyorum ” eğitim programına kayıtlarımız başlamıştır.

Yıllardır özlemini duyduğunuz , kimi zaman yanınızdan geçen bir bisiklete özlemle bakıp bende bisiklet kullanmak istiyorum diye düşündüğünüz anlar olmuştur.Bisiklet kullanımı bir kere öğrenildikten sonra size hayat boyu büyük keyif verecek bir hayatın başlangıç anahtarıdır.İzmir Bisiklet Derneği olarak size böyle bir yaşamın başlangıç noktasında bisiklet eğitim programları hazırlayarak bu hayalinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Bisiklet Eğitim Programlarımızın ilk ayağı olan Bisiklet Sürmek İstiyorum ! , eğitim programının adından da anlaşılacağı üzere bisiklet kullanmasını hiç bilmeyen ve kendini yeteri kadar hazır hissetmeyen bisikletseverler için hazırlanmıştır.

Türkiyenin en tecrubeli bisiklet egitmenlerine sahibiz.Egitmenlerimiz TBF Antrenör belgelidir.

Bu sizin için ne demektir ? TBF (Türkiye Bisiklet Federasyonu) bisiklet sporunun egitimlerini , güvenlik eğitimini veren tek kurumdur. Bunun anlamı sizin için güvenlik ve profesyonelliktir.

İzmir Bisiklet Derneği’nin her kursiyere göre bisiklet kullanımını öğreten sistemi vardır.Kursiyer eğitimleri bittikten sonra seviyesini belirten bir kimliğe  sahip olur.

Egitimlerimiz profesyonel 2015 model bisiklet ve bisiklet güvenlik ekipmanları ile egitmenimizin her an yanınızda olacak şekilde, bireysel katılımlı trafiğe kapalı toprak zeminde yapılmaktadır.

BAŞLANGIÇ KURSU : Bisiklet Sürmek İstiyorum !

Başlangıç kursu bisiklet kullanmasını hiç bilmeyen tüm kişiler içindir. Bisiklet kullanımı ile ilgili temel egitimi içerir ve toplamda 8 saat sürmektedir.

Seviye 1 :  ( Toplam 4 Ders x 2 Saat )

Güvenlik
Doğru Duruş
Denge Koordinasyon
Yol Alma ve İleri Gözlem
Ekipmanlar Hakkında Bilgi

Bisiklet Eğitim Programına her yaştan bisikletsever katılabilir.Toplam 4 ders ( Her ders 2 saat , toplam kurs süresi 8 saattir.)

 

BİSİKLET EĞİTİMİ ÖN BAŞVURU FORMU

 1. (zorunlu)
 2. (zorunlu)
 3. (zorunlu)
 4. (zorunlu)
 5. (zorunlu)
 6. (zorunlu)
 7. (zorunlu)
 8. (zorunlu)
 9. (zorunlu)
 10. (zorunlu)
 11. (zorunlu)
 12. (zorunlu)
 13. (zorunlu)
 

Bu programa katılmak ve detaylı bilgi için ;

Telefon : 0 – 232 – 483 40 46

E-Mail : info@izmirbisiklet.org

Mobil : 0 530 243 19 95


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. (190) thrown in /home3/murat/public_html/izmirbisiklet.org/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273